Reklamní sdělení
Domácnost Hračky Modelyhttps://www.domovshop.czDomácí potřeby, hračky, sběratelské modely, zahrada.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Česká národní asociace kempingu https://www.cnacc.euRádi cestujete, kempujete? S karavanem nebo bez, na tom nezáleží. My jsme otevření všem.
 1. ATLETIKA - děti nechodí, pokud si myslíte, že Vaše dítě je na tom velmi dobře pohybově na svůj věk, tak paráda, ale musím vás vyvést z omylu většina není.

 2. Vše vám budu psát WEB, také snad budeme mít nové stránky, ale pokud si je nebudeme číst, tak je to absolutně jedno.

 3. Neustále hledáme sponzory, kteří nám chtějí přispět na děti, děkuji těm co nám pomohli a těšíme se na další spolupráci.

 4. Každý krok, co řešíme, je pečlivě zvažován, nejsou to jen blbosti, ale každá změna, kterou musíme provést, tak ovlivní spoustu dalších lidí a celý koncept pak padá. Proto změny nemůžeme dělat tak rychle.

 5. Ve složce memoriál je již většina udělána, tak vás prosím na nahlášení osob do rodičů a logistiky.

 6. Soustředění se nám trochu zpozdí, ale pořád se na něm pracuje - viz sekce Soustředění

 7. Prosím doplatit PRAHU, abych ji já mohl zaplatit. Díky, Musím i objednat vlak. Mrkněte na celou sekci.

 8. Vznikla nám nová ČTK na Želvě, tak v případě ověření relevantnosti info mi zavolejte :) 

 9. Když se podíváte, tak kolik nás jedede do Prahy - 75 osob, na soustředění cca 70 osob + další, tak to se nedá vykomunikovat a udělat za den. Navíc odpovědnost je nemalá. Díka za podporu a pomoc některým rodičům.

 10. Rodiče z U15 dívky mi ve většině, až na výjimky pomáhají jak mohou, tak zkuste také pomoci co nejvíce trenérům z druhých družstev. Také řeším už děvčata U11 a U12 v rámci U15 dívky s Darkem Šindarem.

 11. Žádám vás všechny, ikdyž vím, že to někteří dělají záměrně, aby jste neodkládali odpovědi na SMS, neboť pak zdržujeme sami sebe a vše se prodlužuje. Díky

 12. Užijme si naše děti v basketu, neboť se nám tato doba nikdy nevrátí a litovat je pak pozdě.