Reklamní sdělení
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.

1.

7.5.2023 pojedeme do Lednice.

Pospíchalovi nám v rámci sponzorinku nabídli možnost se bezplatně podívat od 18 hod. do MUZEA mučících nástrojů - Čechova 293, 691 44 Lednice.

Máme zařízenu návštěvu od 18 hod. s možností prohlídky celé expozice, následně pak bude zde shasnuto a bude následovat stezka odvahy,  na kterou je vám dovoleno si vzít čelovku nebo malou svítilnu + popř.plenu :)

 

POSPÍCHALOVI ŽÁDAJÍ, aby jsme na exponáty nesahali a nesedali !!!! Neboť některé exponáty mají hodnotu více jak 500.000 Kč.

Díky, že za své děti budete ručit.

 

Odjezd od ZŠ Dubňany bude v 12:30 hod. po obědě v případě pěkného počasí, neboť se projdeme i po Lednickém areálu. V případě děště odjezd v 17:00 hod. od ZŠ Dubňany.

Kdo bere auta ??? Věříme, že se dokážete pobavit mezi dospělími a seskládáte se sami. Tentokráte nebudeme nic organizovat. Cena za osobu by byla mezi vámi 70 Kč za cestu na osobu. Věřím, že si to užijeme.

 

2.Pro děti chodící na ZŠ Dubňany:

27.4.2023 místo školy pojedou hrát děvčata basketbal - nominaci dodám - do Kyjova. Uvidíme dle propozic AŠSK Hodonín.

Nominace koček: 

Kratochvílová Karolína, Kryštofová Barbora, Močáková Klára, Todtová Martina, Šindarová Stella, Dudová Natálie, Lačňáková Žaneta, Ďurníková Gabriela, Rajnošková Alžběta, Šindarová Sára.

Pokud by měl někdo problém, tak mi zavolejte. Nominaci pak předám ZŠ Dubňany.

 

 

Fotogalerie je prázdná.